Agencja pośrednictwa pracy

VETON Agencja pośrednictwa pracy,

inaczej nazywana także biurem pośrednictwa pracy lub agencją zatrudnienia, pośredniczymy  pomiędzy poszukującymi zatrudnienia, a pracodawcą – na terenie Polski i poza jej granicami . Naszą   rolą nie jest tylko udostępnianie ofert pracy i przesyłanie CV. Zadaniem  naszej agencji jest odpowiednie dopasowanie kandydata do profilu przedstawionego przez pracodawcę. Jest to więc obustronny kontakt, często rozbudowany o dodatkowe usługi.

Posiadamy niezbędne  certyfikaty i pozwolenia ,  co gwarantuje, że placówka działa legalnie i oferuje możliwość podjęcia bezpiecznej pracy.

Zajmujemy  się pośredniczeniem w kontaktach między pracownikami i pracodawcami. Pomagamy  osobom poszukującym nowego zajęcia w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia, a przedsiębiorcom w pozyskaniu odpowiednio wykwalifikowanych pracowników , których kompetencje odpowiadają wymogom danego stanowiska.

Pośredniczymy w rekrutacjach dla krajowych przedsiębiorstw, jak i dla firm znajdujących się poza granicami Polski. Nasze usługi skupiają się na pomocy w znalezieniu zatrudnienia stałego lub tymczasowego dla pracowników  z Kazachstanu, Uzbekistanu , Kirgistanu , Tadżykistanu, Turkmenistanu, Rosji, Białorusi, Ukrainy oraz Maroko.

Czy warto skorzystać z pomocy agencji pośrednictwa pracy?

Oczywiście że tak. Z agencji pośrednictwa pracy może skorzystać każdy. Przede wszystkim, pomagamy  w znalezieniu zatrudnienia dostosowanego do potrzeb i predyspozycji danej osoby,  przedstawiamy kandydatom wyselekcjonowane oferty, które odpowiadają ich umiejętnościom.

Nasza  agencja zapewnia przede wszystkim legalność zatrudnienia. Ponadto pomagamy  kandydatom w załatwieniu wszystkich spraw formalnych związanych z przyjazdem do Polski lub też z wyjazdem. . Firma często zapewnia też pomoc w zakwaterowaniu lub w jego zorganizowaniu, co znacząco ułatwia cały proces przeprowadzki.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś

Skontaktuj się z nami, a nasz specjalista przedstawi Ci szczegóły naszej oferty

Kontakt